HAKKIMIZDA

Vizyon

Müşterilerinin ulusal ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücüne katkı sağlamayı görev edinmek. Çalışanlarıyla, müşterileriyle ve tedarikçileriyle koordinasyonu en iyi şekilde sağlayarak herkesin tercih ettiği bir kuruluş olmak. Yenilikleri takip ederek, kaliteli ve müşteri odaklı eş zamanlı hizmet politikasıyla iş dünyasının öne çıkan kuruluşlarından biri olmak. Lojistik hizmette(network) yapısını büyüterek küresel Dış Ticaret şirketi kimliğini geliştirmek.


Misyon

Öğrenmeye açık, yaratıcı, farklı kültürlere uyum sağlayabilen, müşteri ihtiyaçlarını kurumsal yapı ve politikalara uygun bir şekilde karşılama bilincine sahip özgün bireyler için anlamlı bir kariyer alanıdır.

Yenilikleri ve çağdaş uygulamaları sürekli araştırır, paylaşır, kuruma yarar getirecek olan fikir ve yöntemleri hızla uygulamaya koyarız. İç ve Dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemeye çalışır, onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaklaşımlar ve ürünler geliştiririz.

İç ve Dış müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımızla iletişimimizi etkili bir şekilde sağlayabilmek için yazılı, sözlü, görsel iletişim araçlarını en verimli şekilde kullanmaya özen gösteririz. Fırsatları görerek, şirket hedefleriyle uyumlu kişisel hedefler ortaya koyar ve sonuçlandırırız.

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve proaktif yaklaşımlarla müşterilerimizi tanıyıp ihtiyaclarını anlayarak beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.